-->

„W imieniu Władz oraz Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach chcielibyśmy serdecznie pogratulować Pani wzorowej działalności na rzecz Teatru im. Stefana Żeromskiego 

dzikaroza2

oraz wręczyć te skromne upominki w podziękowaniu za oddaną pracę na rzecz teatru i realizację w ostatnich latach programu Teatr w Zasięgu dzięki czemu teatr mogli bezpłatnie odwiedzać mieszkańcy regionu spoza Kielc.” – takimi słowami przy wręczeniu statuetki złożyli na ręce Pani Jadwidze Nadgrodkiewicz gratulacje przedstawiciele Samorządu Studenckiego naszej uczelni Natalia Pabiś oraz Kamil Rębosz.

Uroczystość 27 Plebiscytu Publiczności „O Dziką Różę” ,odbyła się 16 czerwca 2019 r. w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Powyższy plebiscyt, podczas którego odbył się jedyny w Polsce bezpłatny przegląd premier sezonu, trwał przez cały tydzień. Po przeglądzie zostali wybrani najlepsi aktorzy oraz spektakl. Przedstawiciele samorządu Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego wręczyli nagrodę dla pracownika Teatru, który nie jest aktorem. Wyróżnienie to otrzymała Pani Jadwiga Nadgrodkiewicz za rzetelnie wykowaną pracę na rzecz Teatru od wielu lat.

Tomasz Górski