-->

Za nami największe i najgorętsze Studenckie Otrzęsiny tego roku. Dokładnie tydzień temu w czwartek Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach był organizatorem imprezy otrzęsinowej, która już wpisała się w tradycje Uczelni, aby powitać nowo przyjętych studentów i zapoznać ich bliżej ze starszymi już żakami Naszej Alma Mater.

otrzesiny2019 01

Tegoroczne Otrzęsiny postanowiliśmy zorganizować w klubie muzycznym MASKA Incognito Club, znajdującym się w samym centrum miasta na rynku. Świetna lokalizacja oraz warunki sprawiły, że klub od razu nas do siebie zachęcił . Głównym organizatorem i osobą odpowiedzialną za przebieg imprezy z ramienia Uczelni został Sekretarz Samorządu Studenckiego Sebastian Pietrala, dla którego organizowanie różnego rodzaju eventów i wydarzeń nie stanowi problemu i bez większego wysiłku podołał wyzwaniu zorganizowania świetnej imprezy otrzęsinowej. Po wielu negocjacjach i rozmowach z klubem muzycznym udało się uzgodnić warunki zadowalające obydwie strony bez ponoszenia jakiś strat, dzięki czemu Nasi studenci mogli bawić się na całego przez całą noc. Czekała na nich świetna muzyka, wynajęte loże, catering, atrakcyjne zniżki oraz nagrody ufundowane przez Naszego partnera imprezy, Multikino Kielce.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż organizowane przez nas otrzęsiny jak co roku cieszyły się ogromny zainteresowaniem, ponieważ już kilka minut po 22 na parkiecie klubu brakowało miejsca, a loże pękały w szwach od ilości naszych studentów oraz innych gości. Nie zabrakło również zaproszonych przez nas osób z Uczelni, czyli pracowników oraz wykładowców. Oficjalne otwarcie poprowadził Dziekan WEPiNM dr Wiktor Krasa, który powitał wszystkie przybyłe osoby oraz życzył wszystkim udanej zabawy.

            Jesteśmy przekonani, że wszyscy będą wspominać te otrzęsiny z jak najlepszej strony i po tak udanej imprezie zaszczycą nas również swoją obecnością na kolejnych imprezach organizowanych przez Samorząd naszej Uczelni.

Zdj Otrzęsiny 1

Zdj Otrzęsiny 2Zdj Otrzęsiny 4 Zdj Otrzęsiny 5Zdj Otrzęsiny 3