Samorząd Studencki zajmuje się reprezentowaniem wszystkich studentów na Uczelni między innymi prowadzi działalność w zakresie spraw studenckich, w tym socjalno-bytowych i kulturalnych oraz dba o przestrzeganie praw studenckich. Pokój Samorządu Studenckiego mieści się w budynku głównym Uczelni na V piętrze w pokoju 503.

 

Przewodniczący Samorządu Studenckiego

Kamil Rębosz

Kamil Rębosz2

- Funkcja Przewodniczącego od 2 listopada 2018 r.

- absolwent Uczelni studiów licencjackich, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne,

- student Uczelni na kierunkach: Prawo (jednolite studia magisterkie) oraz Zarządzanie i Coaching (studia magisterskie)

Kontakt:

Tel: 603 220 233, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Facebook: https://www.facebook.com/kamil.rebosz.9

W razie pytań i problemów proszę o kontakt.

Postaram się pomóc jak tylko będę mógł!

 

Wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego

Alicja Ciszek

Alicja Ciszek

Nazywam się Alicja Ciszek i jestem absolwentką turystyki i rekreacji oraz studentką ekonomii menadżerskiej. W Samorządzie Studenckim działam już od pierwszego roku studiów. Wielokrotnie jako organizator różnych wydarzeń dzięki pełnieniu funkcji przewodniczącej przez ostatnie 2 lata. Od stycznia tego roku pełnię funkcję Rzecznika Medialnego oraz Członka Zarządu Forum Uczelni Niepublicznych. Podczas ostatniego Zjazdu zostałam powołana do Rady Mentorów, gdzie będę wspierać kolegów samorządowców z innych uczelni. Jestem koordynatorka regionalna i Ambasadorką CSR w programie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku wspólnie ze znajomymi z całej Polski stworzyliśmy również projekt Student's Asociation of Networking, którego jestem również Ambasadorem.

 

 Sekretarz Samorządu Studenckiego

Karolina Dubiel

Karolina Dubiel

Cześć nazywam się Karolina Dubiel. Studiuję pielęgniarstwo na czwartym, ostatnim roku. Od trzech lat pełnię funkcję starosty. Już od samego początku studiów byłam zaangażowana w życie studencie WSEPiNM. Pełnię również funkcję sekretarza URSS. Dzięki temu, że jestem osobą pracowitą oraz dobrze zorganizowaną, współpraca z uczelnią i studentami to dla mnie przyjemność. Zawsze dążę do wyznaczonego celu, jestem również osobą wytrwałą, dzięki czemu też szybko rozwiązuję napotkane przeszkody. Chętnie służę pomocą.

 

 Sekretarz Samorządu Studenckiego

Natalia Pabiś

Natalia PabiśNazywam się Natalia Pabiś i jestem studentką na drugim roku na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne a także na pierwszym roku prawa. Z samorządem współpracuję od roku i cieszę się, że teraz mogę być jego członkiem. Od tego roku będę piastowała stanowisko sekretarza i służę pomocą wszelkim studentom. Zawsze aktywnie biorę udział w życiu publicznym uczelni i chętnie pomagam przy różnych konferencjach. Reprezentuję również uczelnię na targach promocyjnych, a w te wakacje miałam możliwość pracy w dziale rekrutacji. Jestem osobą pracowitą i bardzo ambitną zawzięcie dążącą do postawionych przez siebie celów.

 

Sekretarz Samorządu Studenckiego

Sebastian Pietrala

Sekretarz Sebastian Pietrala (Fot. Tomasz Górski)

Cześć jestem Sebastian, studiuję prawo, z Samorządem jestem związany od dwóch lat. Myślę, że moje doświadczenie i chęć do pracy na rzecz jest studentów pomoże mi owocnie piastować stanowisko Sekretarza oraz Pełnomocnika ds. integracji i współpracy studenckiej. Chętnie pomogę w każdej sytuacji oraz z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania studentów dotyczące nauki na naszej uczelni oraz organizacji roku akademickiego. Myślę, że współpraca Samorządu Studenckiego z Wami studentami będzie Nam się dobrze układała.

 Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wydarzenia Samorządu Studenckiego