17 i 18 czerwca gościliśmy w WSEPiNM naszych partnerów w projekcie TeamCoaching, przedstawicieli uczelni z Austrii, Hiszpanii, Irlandii, Niemiec i Włoch. Projekt ma na celu rozwinięcie opracowanej wstępnie przez niemiecką Volkshochschule Freyung-Grafenau metodologii wspomagania młodych osób poszukujących pracy lub pragnących rozpocząć działalność gospodarczą. Uczestnicy szkolenia podnoszą swoje kwalifikacje, uczą się pracować w zespole i znajdować w nim dla siebie miejsce odpowiadające swoim umiejętnościom, wspólnie formułować i realizować zadania.
W pilotażowym szkoleniu przeprowadzonym w WSEPiNM uczestniczyli członkowie naszej Akademii Rozwoju zdjęcie 3Osobowości, a prowadziły je dr Magdalena Rycerz-Fiuk, dr Joanna Szproch i mgr Katarzyna Lipska.
Po zakończeniu projektu zamierzamy wdrożyć jego efekty w naszej uczelni oraz przekazać przygotowywane przez nas wydawnictwa do innych polskich szkół wyższych.

zdjęcie 3zdjęcie 1zdjęcie 2