-->

Wszystkich studentów fizjoterapii serdecznie zachęcamy do odbycia praktyk zawodowych w jednym z najstarszych uzdrowisk w Europie - czeskich Teplicach. Na praktyki wyjechać można już w marcu a okres pobytu może wynieść nawet 12 miesięcy. Byli stypendyści programu Erasmus/Erasmus+ proszeni są jednak o wzięcie pod uwagę, że łączny okres przebywania na wymianie w ramach tych programów nie może przekraczać 12 miesięcy.

Teplice 2

Teplice 1Teplice 3Uzdrowisko zapewnia wszystkim praktykantom bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie. Praktykanci są dodatkowo uprawnieni do otrzymywania stypendium z funduszy programu Erasmus+ w wysokości €500 na miesiąc. Po zakończeniu praktyk uzdrowisko oferuje możliwość podjęcia stałej pracy.

 

 

Zapisać się na praktyki można poprzez wypełnienie ankiety osobowej pod adresem: https://goo.gl/forms/m2dUsIQar9hzcL9P2. Osoby zainteresowane prosimy o zapisy do dnia 31 stycznia.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.