W związku z obecnie panująca sytuacją i bliskimi relacjami łączącymi Nas z Winnickim Kooperatywnym Instytutem w Winnicy włączamy się w akcje pomocy dla Ukrainy.

 

UE

1. Na terenie Uczelni otwieramy zbiórkę potrzebnych rzeczy takich jak:
- żywność długoterminowa, 🍞
- woda mineralna, 💧
- koce, śpiwory, kołdry, ręczniki, 🛏
- środki opatrunkowe, apteczki, 🩹
- artykuły chemiczne, higieniczne i pielęgnacyjne, 🧴
- leki przeciwbólowe, grypowe, uspokajające itp., 💊
- pampersy, 👶
- artykuły i środki dla niemowląt, 🎁
- dania w słoiczkach dla dzieci, 🍼
- słodycze, batony energetyczne, 🍫
- artykuły dla dzieci i młodzieży, zabawki itp. 🧸
- artykuły dla zwierząt, karmy itp. 🐾
Zbiórka prowadzona jest na Uczelni ul. Jagiellońska 109A, 25-734 Kielce parter pok. 020B (Rekrutacja) w godzinach 8.00 - 16.00. W innych godzinach prosimy o pozostawienie rzeczy przy punkcie Informacji od strony Kasy, zostaną one zabrane przez pracowników kolejnego dnia - Informacje dot. zbiórki: Kamil Rębosz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: W ramach pomocy humanitarnej przyjmujemy tylko rzeczy wyżej wymienione, prosimy o nie przynoszenie innych rzeczy takich jak np. odzież.

2. Poszukujemy chętnych osób, które mogą przyjąć do siebie bądź do innego miejsca osoby z Ukrainy. – Informacje prosimy zgłaszać do: V. Podżarenko Tel. 48 518 223 739

3. Oferujemy bezpłatne porady prawne w ramach działania Studenckiej Poradni Prawnej na Uczelni. Kontakt w sprawie pomocy prawnej –
dr Waldemar Cisowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Oferujemy bezpłatne porady, rozmowy i konsultacje z psychologami na Uczelni – Kontakt w sprawie pomocy psychologicznej –
dr Wiktor Krasa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Oferujemy bezpłatną pomoc tłumaczeń . Kontakt dot. tłumaczeń:
Przemysław Szczepańczyk e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Otwieramy również specjalnie subkonto, z którego pieniądze zostaną przekazane na pomoc Ukrainie. Wpłat prosimy dokonywać na nr:
53 1910 1019 2000 0075 3121 0003 z dopiskiem „Pomoc dla Ukrainy”

Powyższe zbiórki prowadzone są dla studentów oraz pracowników Naszej społeczności akademickiej tylko i wyłącznie na terenie Uczelni.

Koordynator wszystkich działań Dziekan Wydziału Prawa i Bezpieczeństwa dr Waldemar Cisowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla osób z barierami językowymi/ Contact for foreigners:
V. Podżarenko tel. 48 518 223 739
Przemysław Sczepańczyk e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie oraz udostępnienie powyższych informacji do jak największej liczby osób.

Dziękujemy!💙💛🤍❤️