Bogatą ofertę edukacyjną Naszej uczelni uzupełnia ponad 30 kierunków na studiach podyplomowych. Pełny wykaz kierunków można znaleźć na naszej stronie internetowej dostępnej. Warunkiem rozpoczęcia kształcenia, jest posiadanie tytułu magistra, inżyniera lub licencjata.

Palacz

Zapewne słyszałeś, że studia podyplomowe cieszą się rosnącą popularnością i zastanawiasz się czy warto, czy to dla mnie, w czym mi pomogą, jakie dają korzyści. Zadajesz sobie pytanie czy „podyplomówka” jest mi potrzebna, skoro ukończyłem studia wyższe i pracuję w wymarzonym zawodzie. Otóż okazuje się, że postęp techniczno-technologiczny w zdecydowanej większości profesji w stosunkowo krótkim przedziale czasowym generuje zmiany. Zatem aby utrzymać się na zajmowanym stanowisku, uzyskać awans oraz osiągać satysfakcjonujące nas pobory, nie wystarczy ukończenie studiów licencjackich, magisterskich czy równorzędnych. Sukces zawodowy wymaga ciągłego podwyższania kwalifikacji, poszerzania praktycznej oraz specjalizacyjnej wiedzy. Jeżeli chcesz się dalej rozwijać i być konkurencyjnym na rynku pracy to studia podyplomowe są doskonałym rozwiązaniem. To idealna droga do zdobycia nowych umiejętności i uprawnień w stosunkowo krótkim czasie (np. w rok). Przy rekrutacji potencjalny pracodawca poszukuje osób dążących do rozwoju zawodowego. Ukończenie studiów podyplomowych z konkretnej branży, podnosi Twoją wartość w czasie procesu rekrutacyjnego. Studia podyplomowe są doskonałym narzędziem, dzięki któremu zdobędziesz nowe kwalifikacje, nowy zawód. Poza nielicznymi przypadkami, nie jest wymagana zgodność kierunku ukończonych studiów
z wybranym przez ciebie kierunkiem studiów podyplomowych.


Wiedza w trakcie studiów podyplomowych przekazywana jest w sposób kompleksowy, o wiele szerzej niż w trakcie kilkudniowych kursów lub szkoleń.