Kalendarium 2021

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku 2022, wielu radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym życzy społeczność akademicka WSEPiNM.

Informujemy również, iż 24.12.2021 r. oraz 31.12.2021 r. Uczelnia będzie nieczynna.

 

DEC

18 listopada rusza nowa edycja Akademii Rozwoju Osobowości ARO.

Na spotkaniu pojawi się cudowny gość - Pan Dariusz Dubielis – Prezes ITM CODE. Doświadczony projektant systemów informatycznych, manager i przedsiębiorca. Twórca i lider zespołów handlowych, analitycznych, projektowych, programistycznych i wdrożeniowych na potrzeby rynku ubezpieczeniowo/finansowego w Polsce i za granicą, a od kilku lat rynku produkcji przemysłowej i logistyki.

ARO1 kopia

Za nami Wydziałowa Inauguracja nowego roku akademickiego 2021/2022, która odbyła się w symbolicznym gronie ze względów bezpieczeństwa 2 października o godzinie 10.00 w Audytorium nr II, które mieści się w głównym budynku Uczelni przy ul. Jagiellońskiej 109A.

Do złożenia aktu ślubowania zostali zaproszenie przedstawiciele studentów z każdego kierunku studiów. 

Inauguracja

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej pt.: „Pandemia COVID-19 nowe wyzwania w środowisku pracy”, która odbędzie się w dniu 22 października 2021r.  w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach ul. Jagiellońska 109A.

Szczegóły konferencji

Konferencja Naukowa

27 czerwca 2021 r. w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach odbyło się uroczyste czepkowanie absolwentów studiów pierwszego stopnia kierunku pielęgniarstwo. Studia licencjackie na tym kierunku ukończyły 93 osoby, w tym ponad 20 mężczyzn. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 w uroczystości wzięło udział blisko dwudziestu absolwentów pielęgniarstwa.

P12 kopia